T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Tokat Müftülüğü

10.05.2017

Mustafa ÖZDEMİR

                                        

     10.10.1957 Yılında Tokat ta doğmuştur. 03.09.1986 yılında Medine İslam Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirmiştir. 04.01.1988 yılında İmam-Hatip olarak başladığı Diyanet İşleri Başkanlığında, vaizlik ve değişik tarihlerde Bitlis Ahlat İlçe Müftülüğü, Artvin Şavşat İlçe Müftülüğü, Kastamonu Daday İlçe Müftülüğü, Trabzon Çarşıbaşı İlçe Müftülüğü, Samsun Alaçam İlçe Müftülüğü görevleri yapmıştır. 2010 Yılı Tokat Yeşilyurt İlçe Müftülüğü görevlerinde bulunmuştur. 8 Mayıs 2017 tarihinde Tokat İl Müftü yardımcılığı görevine başlamıştır. Evli ve 3 Çocuk babasıdır.