​T.C. TURHAL KAYMAKAMLIĞI
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ

Personelimiz

Personelimiz

İDARİ PERSONELİMİZ
Sıra No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 MUSTAFA AKDAĞ İlçe Müftüsü MÜFTÜLÜK
2 İLKNUR KILIÇARSLAN Vaiz MÜFTÜLÜK
3 AYŞE GÜL Vaiz MÜFTÜLÜK
4 MUSTAFA AKSOY Murakıp MÜFTÜLÜK
5 Münhal Şef MÜFTÜLÜK
6 ÖMER DEMİREL Veri Haz.ve Kont.İşl. MÜFTÜLÜK
7 İBRAHİM ÖZDEMİR Veri Haz.ve Kont.İşl. MÜFTÜLÜK
8 FİKRET ŞAHİN Veri Haz.ve Kont.İşl. MÜFTÜLÜK
9 ERGÜN DUMAN Hizmetli NENE HATUN K. KURSU
10 İBRAHİM ÇAL Hizmetli MÜFTÜLÜK
11 METİN BAYRAKTUTAR Hizmetli MÜFTÜLÜK
12 ADEM GÜLÜNÇ Hizmetli  MÜFTÜLÜK
13 SAMİ MUTLU Şoför MÜFTÜLÜK
       
KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİMİZ
Sıra No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 EMİNE KELEK Kuran Kursu Öğreticisi 200 EVLER
2 HACER ÇAĞDAŞ Kuran Kursu Öğreticisi 200 EVLER
3 ŞULE AYDOĞMUŞ Kuran Kursu Öğreticisi AZİZİYE KIZ
4 HATİCE ÇÖMEZ Kuran Kursu Öğreticisi BEREKET MH. MUSA UÇAR KIZ K. KURSU
5 EMİNE KILIÇASLAN Kuran Kursu Öğreticisi DERE MAHALLESİ KIZ
6 HATİCE KAZANDIR Kuran Kursu Öğreticisi EYÜP SULTAN K. KURSU
7 İNCİ TEMEL Kuran Kursu Öğreticisi GOP MAH. İNCİRLİDERE C. KIZ K. KURSU
8 FİLİZ KALELİOĞLU  Kuran Kursu Öğreticisi İSKELE 
9 AYŞEGÜL AÇIK Kuran Kursu Öğreticisi KAZIM KARABEKİR KIZ K. KURSU
10 EMİNE ESRA ÇELİK Kuran Kursu Öğreticisi KAZIM KARABEKİR KIZ K. KURSU
11 ARZU DEMİREL Kuran Kursu Öğreticisi MEHMET AKİF ERSOY KIZ K. KURSU
12 RUKİYE ASLAN Kuran Kursu Öğreticisi MEHMET AKİF ERSOY KIZ K. KURSU
13 ALİ KAPTAN Kuran Kursu Öğreticisi MERKEZ ERKEK K. KURSU
14 MELİKE NUR Kuran Kursu Öğreticisi MİMAR SİNAN KIZ K. KURSU
15 ŞENGÜL ÖZER Kuran Kursu Öğreticisi NECİP KÖYÜ K. KURSU
16 RUKİYE ÖZ Kuran Kursu Öğreticisi NENE HATUN K. KURSU
17 ZEYNEP SAFİYE TOSUN Kuran Kursu Öğreticisi NENE HATUN K. KURSU
18 SÜMEYYE AYDIN Kuran Kursu Öğreticisi NURKAVAK KIZ K. KURSU
19 FATMA ŞAHİN Kuran Kursu Öğreticisi SALİHLER K. KURSU
20 SEDA ALTAŞ Kuran Kursu Öğreticisi SALİHLER K. KURSU
21 EMİNE KAYA Kuran Kursu Öğreticisi SÜLEYMANİYE KIZ K. KURSU
22 EMİNE ÖZNUR ERASLAN Kuran Kursu Öğreticisi SÜLEYMANİYE KIZ K. KURSU
23 SEHER SAVAŞ Kuran Kursu Öğreticisi SÜLEYMANİYE KIZ K. KURSU
24 ZÜLEYHA RÜZGAR Kuran Kursu Öğreticisi SÜLEYMANİYE KIZ K. KURSU
25 SEDA KAPLAN Kuran Kursu Öğreticisi ŞENYURT BELDESİ K. KURSU
26 HATİCE AKYÜZ Kuran Kursu Öğreticisi VEYSEL KARANİ K. KURSU
27 NESLİHAN KESMEN Kuran Kursu Öğreticisi YAVUZ SELİM KIZ  K. KURSU
28 MUSTAFA COŞAR Kuran Kursu Öğreticisi YAZITEPE KASABASI K. KURSU
29 MESUDE AKTÜRK Kuran Kursu Öğreticisi YENİŞEHİR K. KURSU
30 ZÜLEYHA MERİÇ Kuran Kursu Öğreticisi YENİŞEHİR K. KURSU
       
İMAM HATİPLERİMİZ
Sıra No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 ABDULKADİR İSOT İmam-Hatip BAĞLAR C.
2 ABDULKADİR ŞİMŞEK İmam-Hatip DAZYA KY.YUKARI MH.C.
3 ABDURRAHMAN KADRİ ÇALIŞKAN İmam-Hatip ŞEKER C.
4 ADEM ÖZYİĞİT İmam-Hatip VAHDET C.
5 AHMET AKTAŞ İmam-Hatip TAŞLIHÖYÜK KY.C.
6 AHMET ÇİÇEK İmam-Hatip GARİPLER C.
7 AHMET DURAN TIKAÇ İmam-Hatip AZİZİYE C.
8 AHMET KANDEMİR İmam-Hatip DERE MH.C.
9 AHMET POLAT İmam-Hatip ÇİVRİL KY.İMAMOĞULLARI C. 
10 AHMET YÜN İmam-Hatip VEYSEL KARANİ C. 
11 ALİ ÇAKAR İmam-Hatip MEYDAN C.
12 ALİ ÖZ İmam-Hatip KUŞOTURAĞI KY.YK.C.
13 ALİ ÖZTÜRK İmam-Hatip ASRİ MEZARLIK C.
14 ALİ ÖZTÜRK İmam-Hatip KAYACIK MH.MEVLANA C.
15 ALİ ERDEM TOKMAK İmam-Hatip ŞENYURT KSB. Y.EMRE C.
16 AYDIN KARACA İmam-Hatip DAZYA KY.C.
17 AZİZ YILDIZ İmam-Hatip ÜÇYOL KY.C.
18 BEDRETTİN ÖNCÜ (Yurtdışında) İmam-Hatip VARVARA C.
19 BEKİR ARSLAN İmam-Hatip ÇAMLICA KY.C.
20 BEKİR ÖZÇELİK İmam-Hatip SÜLEYMANİYE C.
21 BİLAL ÇELİK İmam-Hatip ÇAYIRALTI KY.C.
22 CELAL ATAMTÜRK İmam-Hatip KAZIM KARABEKİR C.
23 CEMAL TORUN (Yurtdışında) İmam-Hatip ŞENYURT KSB.ASARCIK C.
24 CENGİZ GÜNERİ İmam-Hatip ÇİVRİL KY.BATTALGAZİ C.
25 DURAN GÖRMEZ İmam-Hatip KAT KY. AŞAĞI C.
26 DURAN ŞAHİN İmam-Hatip İNCİRLİDERE C.
27 DURSUN ÖZÇELİK İmam-Hatip YENİŞEHİR C.
28 EMİN DEMİR İmam-Hatip SANAYİ C.
29 EMİN YALÇIN İmam-Hatip KIZKAYASI KY.ÇİFTLİK MH.C.
30 ERHAN OCAK İmam-Hatip ESKİ İSKELE C.
31 EYUP ÇELİKER İmam-Hatip ALEMOĞLU C.
32 FATİH KAYA İmam-Hatip ÜÇYOL KY.GAZİOSMANPAŞA C.
33 HADİ YERLİKAYA İmam-Hatip GÖKDERE KY.C.
34 HAKKI TELCİ İmam-Hatip ŞENYURT KSB.ORTA MH.C.
35 HALİL DEMİR İmam-Hatip YUNUS EMRE C. 
36 HALİL İBRAHİM KOÇAK İmam-Hatip ŞENYURT KSB.ÜÇGÖZEN C.
37 HALİL TÜRKYILMAZ  (Yurtdışında) İmam-Hatip ULU C.
38 HALİL YILMAZ İmam-Hatip SULTAN C. 
39 HAMİT GÜLER İmam-Hatip ŞEKER FAB.MESCİDİ
40 HAYRETTİN ŞAHİN İmam-Hatip BEREKET C.
41 HÜSEYİN AKYÜZ İmam-Hatip KATLI C. 
42 HÜSEYİN KAPLAN İmam-Hatip ŞENYURT KSB.YENİ C.
43 HÜSEYİN MUTLU İmam-Hatip YAZITEPE KY.C.
44 HÜSEYİN TUNÇ İmam-Hatip NECİP KY.B.EVLER C.
45 İBRAHİM KARAHAN İmam-Hatip KALAYCIK KY.C.
46 İHSAN YASAK İmam-Hatip TATLICAK KY.BOYALI MH.C.
47 İSA BİÇER İmam-Hatip KAZANCI KY.C.
48 İSA İSAK İmam-Hatip EMİR SULTAN C.
49 İSMAİL KILIÇBAY İmam-Hatip ÇARIKSIZ KY.C.
50 KADİR GÜREŞÇİ İmam-Hatip HAMİDİYE KY.C.
51 KEMAL ZEYBEK İmam-Hatip MEHMET AKİF ERSOY C.
52 KENAN MERAL İmam-Hatip NECİP KY.C.
53 KERAMETTİN KOÇAK İmam-Hatip DERBENTÇİ KY.C.
54 MEHMET AKİF KILIÇASLAN İmam-Hatip HACILAR MH.C.
55 MEHMET GERÇEK İmam-Hatip FATİH C.
56 METİN KILIÇ İmam-Hatip KAT KY.ORTA C.
57 MUHAMMED GÜLER İmam-Hatip SARIÇİÇEK KY.C.
58 MUHAMMET AKGÜL İmam-Hatip YENİKÖY KY.C.
59 MUHAMMET ASLAN İmam-Hatip ŞEYHMUSTAFA C.
60 MURAT YÜZER İmam-Hatip ULUÖZ KY.C.
61 MUSA ZEYBEK İmam-Hatip KAT KY.C.
62 MUSTAFA ALIR İmam-Hatip ÇAMLICA KY. ERENLER C.
63 MUSTAFA ATİLLA İmam-Hatip HİCRET C.
64 MUSTAFA ÇETİN İmam-Hatip İSKELE C.
65 MUSTAFA ÇINAR İmam-Hatip KAZOVA TARIM İŞLETMELERİ C.
66 MUSTAFA ÇOBAN İmam-Hatip BAĞLARPINARI KY.C.
67 MUSTAFA ÇOBAN İmam-Hatip ŞENYURT KSB.KAREVLİ C.
68 MUSTAFA HAN İmam-Hatip NECİP KY.DOĞANLI ÇİFT. C.
69 MUSTAFA KAYA İmam-Hatip DÖKMETEPE KY.C.
70 MUSTAFA ÖZDEMİR İmam-Hatip MERKEZ C.
71 NECATİ BAKAN İmam-Hatip ELALMIŞ KY.C.
72 NECMETTİN ÇITTİR İmam-Hatip KAMALI KY.C.
73 NUH POLAT İmam-Hatip TUTLUPINAR C.
74 OSMAN AL İmam-Hatip NURKAVAK C.
75 ÖMER AKARSLAN İmam-Hatip KIRKPINAR C.
76 ÖMER ARIK İmam-Hatip ÇİVRİL KY.YK.C.
77 ÖMER BAYRAKTUTAR İmam-Hatip KUZALAN KY.C.
78 ÖMER FARUK ÇAM İmam-Hatip ARAPÖREN KY.C.
79 ÖZKAN HAKKOZ İmam-Hatip KIŞLA MH.C.
80 ÖZKAN KAYA İmam-Hatip ÇİVRİL KY.ABDULVEHHAP C.
81 RAMAZAN BAŞKURT İmam-Hatip AYRANPINARI KY.C.
82 RECEP TIKAÇ İmam-Hatip KOVA C.
83 SABİT PALABIYIK İmam-Hatip KAZANCI KY.İĞDELİ C.
84 SALİH AKYÜZ İmam-Hatip ŞATROBA KY.C.
85 SALİH BİROL İmam-Hatip BUZLUK KY.C.
86 SALİH ÇAK İmam-Hatip SARIKAYA KY.C.
87 SALİH GÜR İmam-Hatip SALİHLER C.
88 SALİH İSMAİL TEMEL İmam-Hatip BOYACILAR C. 
89 SALİH TUNÇ İmam-Hatip YAZITEPE KY.ENSAR C.
90 SEBEHADDİN MERDANE İmam-Hatip KUŞOTURAĞI KY.C.
91 SEMİH ÖĞRÜNÇ (Yırtdışında) İmam-Hatip MİMAR SİNAN C.
92 SERDAR KILINÇ İmam-Hatip ATAKÖY KY. C.
93 SİNAN BATUR İmam-Hatip ARZUPINAR KY.C.
94 SUAT İLGİ İmam-Hatip ÖMER ERYILMAZ C.
95 SUAT ORUÇ İmam-Hatip YAĞLIALAN KY.C.
96 TALİP ATMACA İmam-Hatip TATLICAK KY.C.
97 ÜZEYİR İSAK İmam-Hatip AKBUĞDAY KY.C.
98 VEYSAL TAÇYILDIZ İmam-Hatip ÇİVRİL KY.C.
99 VEYSEL GÜLER İmam-Hatip AKÇATARLA KY.C.
100 VEYSEL ÖĞÜT İmam-Hatip SÜTLÜCE KY.C.
101 VEYSEL ŞAHİNBAY İmam-Hatip YILDIZKENT C.
102 YAKUP ÇAM İmam-Hatip KAYACIK MH.C.
103 YILMAZ ÇELENK İmam-Hatip HAMAM MH.C.
104 YUNİS ALTUN İmam-Hatip YAVUZ SELİM C.
105 YUNUS EMRE TEMEL İmam-Hatip ULUÖZ KY.AŞAĞI C.
106 Münhal İmam-Hatip KIZKAYASI KY.ZANTI C.
107 Münhal  İmam-Hatip BAHÇEBAŞI KY. C.
108 Münhal İmam-Hatip KIZKAYASI KY. C.
109 Münhal İmam-Hatip KORULUK KY. C.
       
MÜEZZİN KAYYIMLARIMIZ
Sıra No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 AHMET ÇELİK Müezzin-Kayyım ASRİ MEZARLIK C.
2 AHMET ÖNCÜ Müezzin-Kayyım SÜLEYMANİYE C.
3 AHMET PEYNİR Müezzin-Kayyım BİRLİK C.
4 AHMET SIZAN Müezzin-Kayyım MEHMET AKİF ERSOY C. 
5 HASAN YETGİN Müezzin-Kayyım YENİŞEHİR C.
6 HÜSEYİN İLKATMIŞ Müezzin-Kayyım FATİH C.
7 İBRAHİM BAYRAKTUTAR Müezzin-Kayyım MİMAR SİNAN C.
8 İSMAİL ŞEN Müezzin-Kayyım ŞEKER C.
9 LOKMAN SÜRER Müezzin-Kayyım SANAYİ C.
10 METİN DURGUT Müezzin-Kayyım SALİHLER C.
11 MUHSİN DEMİR Müezzin-Kayyım ŞEYHMUSTAFA C.
12 MUSA BAĞLAR Müezzin-Kayyım MERKEZ C.
13 NECMİ AĞIRMAN Müezzin-Kayyım KATLI C. 
14 SALİH BAYRAKTUTAR Müezzin-Kayyım ULU C.
15 SALİH ŞİMŞEK Müezzin-Kayyım VARVARA C.
16 SELAHATTİN ZEYLEK Müezzin-Kayyım ŞENYURT KSB.ORTA MH.C.
17 SERDAR DOĞAN Müezzin-Kayyım ALEMOĞLU C.
18 TAHİR KILIÇ Müezzin-Kayyım YAVUZ SELİM C.
GEÇİCİ KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ
1 ARİFE ŞAHİN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ 200 EVLER K.KURSU (4-6 YAŞ)
2 ASİYE KAYNARPINAR GEÇİCİ ÖĞRETİCİ HACILAR MAHALLESİ 
3 ASUMAN AKSOY GEÇİCİ ÖĞRETİCİ İSKELE K.KURSU
4 ASUMAN YAŞAR GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KREDİ YURTLAR KURUMU (BAYAN)
5 BÜŞRA GÜNER GEÇİCİ ÖĞRETİCİ MÜFTÜ MAH. K.KURSU
6 CANAN ÇINAR GEÇİCİ ÖĞRETİCİ HİCRET CAMİİ K.KURSU
7 ÇİĞDEM ERGİN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KAZIM KARABEKİR K.KURSU
8 EMİNE ALMAZ GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ŞENYURT BELDESİ
9 EMİNE ÇINAR GEÇİCİ ÖĞRETİCİ 200 EVLER K.KURSU 
10 ESMA KILLI GEÇİCİ ÖĞRETİCİ EYÜP SULTAN K.KURSU
11 ESRA OKAY GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ALEMOĞLU
12 GAMZE ÇAM GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ŞENYURT KARAEVLİ K.KURSU
13 HALİME ÖZTÜRK GEÇİCİ ÖĞRETİCİ GÖKDERE KY. K.KURSU
14 HANDAN NAZ GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ÇAMLICA KÖYÜ K.KURSU
15 HATİCE AYDIN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KAYACIK MAH. K.KURSU
16 HATİCE KILIÇIBÜYÜK GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KUŞOTURAĞI KY. K.KURSU
17 HATİCE ÖZTÜRK GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KAZIM KARABEKİR K.KURSU
18 HURİYE ÜSTÜNAKIN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ NENE HATUN K.KURSU
19 HÜSNE BAYLAN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ATAKÖY KY. K.KURSU
20 KEVSER TOPLAR GEÇİCİ ÖĞRETİCİ YENİKÖY KY. K.KURSU
21 KÜBRA AYDIN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ MÜFTÜ MAH. K.KURSU (4-6 YAŞ)
22 KÜBRA YİĞİT GEÇİCİ ÖĞRETİCİ HİCRET CAMİİ K.KURSU
23 MELİKE KARABAĞ GEÇİCİ ÖĞRETİCİ TATLICAK KY. K.KURSU
24 MERAL MUMCU GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KIZKAYASI KY. AŞAĞI K.KURSU
25 MERVE DURAN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ÜÇYOL KY. K.KURSU
26 MERVE KAYA GEÇİCİ ÖĞRETİCİ MEHMET AKİF ERSOY KIZ
27 MERVE ULU GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ARAPÖREN KY. K.KURSU
28 MİNE TURAL GEÇİCİ ÖĞRETİCİ YAZITEPE KASABASI K.KURSU
29 MUKADDES GÖKDERE GEÇİCİ ÖĞRETİCİ NECİP KÖYÜ K.KURSU
30 MÜNEVVER ŞAHİN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KIZKAYASI KÖYÜ K.KURSU
31 NESİBE GÜNGÖR GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KIZKAYASI KÖYÜ ZANTU K.KURSU (4-6 YAŞ)
32 NESLİHAN KARA GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KIZKAYASI KÖYÜ ZANTU K.KURSU
33 NURAN KARABAĞ SEYHAN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ MEYDAN MAH. KIZ K.KURSU
34 NURCAN İRGİN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ YAZITEPE KASABASI K.KURSU
35 NURGÜL SAN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KAT KÖYÜ AŞAĞI K.KURSU
36 ÖZNUR ZORLU GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KORULUK KY. K.KURSU
37 RABİA DAL GEÇİCİ ÖĞRETİCİ DÖKMETEPE KY. K.KURSU
38 RAHİME GÜLEÇ (HAFIZLIK) GEÇİCİ ÖĞRETİCİ NENE HATUN K.KURSU
39 RÜMEYSA DURAN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ SARIKAYA KY. K.KURSU
40 SABRİYE İMAMOĞLU GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ŞENYURT ASARCIK K.KURSU
41 SEMA OLGUN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ NURKAVAK K.KURSU
42 SEMANUR BAYLAN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ HACILAR MAHALLESİ (4-6 YAŞ)
43 SEVDA ARI GEÇİCİ ÖĞRETİCİ SÜLEYMANIYE KIZ K.KURSU
44 SEYHA GÜLER GEÇİCİ ÖĞRETİCİ EYÜP SULTAN K.KURSU (4-6 YAŞ)
45 TUBA BAL GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ÇARIKSIZ KY. K.KURSU
46 ÜMMÜGÜLSÜM AYDIN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ ÇİVRİL KY. K.KURSU
47 YASEMİN HAKTANIR HAMARAT GEÇİCİ ÖĞRETİCİ YAZITEPE KÖYÜ ENSAR C. K.KURSU (4-6 YAŞ)
48 YASEMİN KURTOĞLU GEÇİCİ ÖĞRETİCİ SALİHLER K.KURSU (4-6 YAŞ)
49 YASEMİN ÖZTÜRK GEÇİCİ ÖĞRETİCİ VAHDET K.KURSU
50 ZEHRA GÜLİSTAN GENÇ GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KAT BELDESİ K.KURSU
51 ZEYCAN IRMAK ERDOĞAN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ TATLICAK KY. AŞAĞI K.KURSU
52 ZEYNEP HILMİYE KARTALLI GEÇİCİ ÖĞRETİCİ BEREKET MAHALLESİ MUSA UÇAR KIZ
53 ZÜLEYHA EVREN GEÇİCİ ÖĞRETİCİ KAZIM KARABEKİR K.KURSU (4-6 YAŞ)
       
VEKİL GÖREVLİLERİMİZ
Sıra No Adı Soyadı Unvanı Görev Yeri
1 AHMET ÇAKMAK V. İmam-Hatip VARVARA MAH. C
2 ÜMİT KABAKCI V. M.Kayyım ŞENYURT KSB. ORTA C.
3 İBRAHİM ÇELİK V. M.Kayyım SÜLEYMANİYE C.
4 MEHMET AKDAŞ V. İmam-Hatip MİMAR SİNAN C.
5 MAHMUT SOYMAZ V. İmam-Hatip ULU C.